Pościel XXI wieku

Kiedy idziemy dzisiaj do sklepu chcąc kupić pościel czeka na nas naprawdę bogata oferta wszelkich pościeli, szczególnie w porównaniu ze wcale nie tak daleką przeszłością. Wśród tych różnych typów pościeli, jeden szczególnie się wyróżnia. Jest to bowiem pościel 3D… Czym ona tak szczególnym się charakteryzuje?

Pościel 3D – zwykłą pościelą?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że pościel 3D wykonana jest z takich samych materiałów jak normalna pościel. Ponadto zapięcie, szwy itp. także ma ona standardowe. Tym, co ją jednak zdecydowanie wyróżnia, jest wzór, który z kolei cechuje:

1) fotograficzna głębia i perspektywa

Pościel 3D, jak sama nazwa wskazuje, ma na sobie grafikę 3D. Trójwymiarowość została tu utworzona dzięki specjalnej grze perspektywą  i głębią, niczym na fotografii dawną lustrzanką analogową.

2) prezycja

Ponadto na takiej pościeli 3D wszelkie szczegóły grafiki, zdjęcia czy wzoru są ładnie i wyraźnie zaznaczone.

3) żywe barwy

Warto jeszcze zauważyć, że pościel 3D charakteryzuje się żywymi, naturalnymi kolorami. Nawet jeśli grafika jest zamglona, a barwy nieco przygaszone, to nadal zachwycają one swoją naturalnością.

4) ciekawe wzory

Oczywiście trzeba także koniecznie powiedzieć, że pościel 3D charakteryzuje się ogromnym bogactwem wzorów. Szczególnie zaś często pojawiają się tu zwierzęta lub przeróżne krajobrazy. Przykładami takich często spotykanych motywów na pościelach 3D są: kwiaty, lasy, koty, pantery, tygrysy. Warto jednak wiedzieć, że jeśli trochę jeszcze poszukamy, to znajdziemy przeróżne inne pościele 3D np. inspirowane malarstwem czy przeróżnym zjawiskami w naturze tudzież street artem i graffitti,

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pościel i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *